Benelux team

Market Officer en ontwikkelingen

Bram Verhoeven
SVP Benelux / Country Manager
Tel. direct +31 20 655 6671
bverhoeven@prologis.com

Cynthia Keyzer
Executive Assistant
Tel. direct +31 20 655 1954
Cell. +31615967873
ckeyzer@prologis.com

 

 

Project Management

Arthur van Kooij
VP Project Management Benelux
Tel. direct +31 20 655 1952
Cell +31 6 4644 3785
avankooij@prologis.com

 

Martijn Kuijken
Project Manager Benelux
Tel. direct +31 20 655 1914
Cell +31 6 2163 9488
mkuijken@prologis.com

 

 

Leasing Officers

Gina Helmold
VP Leasing Officer Netherlands
Tel. direct +31 20 655 1916
Cell +31 6 5236 0527
ghelmold@prologis.com

 

Marijn van den Heuvel
Director, Leasing Officer Benelux
Tel. direct +31 20 655 1945
Cell +31 6 1103 2407
mvandenheuvel@prologis.com

 

 

Investment Market

Sander Breugelmans
VP Transactions Officer  Benelux
Tel. direct +31 20 797 1931
Cell +31 6 2960 0796
sbreugelmans@prologis.com

 

 

Property Management

Jessica Pearson
Director, Head of Property Management Benelux
Tel. direct +31 20 659 0206
Cell +31 6 1507 1148
jpearson@prologis.com

 

Sandra van Deijl
Senior Property Manager Benelux
Tel. direct +31 20 655 1907
Cell +31 6 5323 0176
svandeijl@prologis.com

 

Ruben Vogels
Property Manager Benelux
Tel. direct +31 20 659 0204
Cell +31 6 3163 1479
rvogels@prologis.com

 

Marieke Koolen
Property Management Assistant
Tel. direct +31 20 655 1923
Cell. +31611881444
mkoolen@prologis.com

 

 

 

Natasja de Vilder
Assistant Development & Leasing Benelux
Tel. direct +31 20 655 1912
Cell. +31615593474
ndevilder@prologis.com

 

 

 

 

 

 

Share this page

   

Voor Nederland bel Van Dorp installaties B.V. voor storingen of calamiteiten. Voor Belgie bel ENGIE Cofely voor storingen of calamiteiten.

 

Storingen of calamiteiten

Nederland
Van Dorp installaties B.V.  
+31(0)79 368 76 00
Webportaal 

Belgie
ENGIE Cofely 
+32 (0) 2 2060106

-----------------------------------

Routebeschrijving

Prologis Benelux
Gustav Mahlerplein 17-21
1082 MS Amsterdam
The Netherlands

+31 (0)20 655 6666
info-benelux@prologis.com

Routebeschrijving downloaden